Cookie preferences
This website uses cookies, which are necessary for the technical operation of the website and are always set. Other cookies, which increase the comfort when using this website, are used for direct advertising or to facilitate interaction with other websites and social networks, are only set with your consent.
Configuration
Technically required
These cookies are necessary for the basic functions of the shop.
"Allow all cookies" cookie
"Decline all cookies" cookie
CSRF token
Cookie preferences
Currency change
Customer-specific caching
Individual prices
Selected shop
Session
Comfort functions
These cookies are used to make the shopping experience even more appealing, for example for the recognition of the visitor.
Note
Statistics & Tracking
Affiliate program
Track device being used
Order number: LG11164
Prices are only visible after login.
Availability: Ready to ship today, Delivery time appr. 1-3 workdays
Short information
- Order number: : LG11164
- Housing Color: black
- Dimensions: 190x210x80 mm
- Warranty: 2 years
Dimensions
(LxBxH) in mm
190x210x80
Warranty
2 years
Mounting wall bracket for Lunara Smart Series flood lights corner... more
Product information "Lunara Smart Corner bracket 8mm Bohrung incl. Verschraubungen"
Mounting wall bracket for Lunara Smart Series flood lights
- corner bracket
- metal, power cotet, black
Related links to "Lunara Smart Corner bracket 8mm Bohrung incl. Verschraubungen"
Technical Details:
| Dimmable: | |
| Method of Dimming: | "Power Select" |
| Ambient Temperature (TA): | -20°C - 60°C |
| Dimensions: | 190x210x80 mm |
| Housing Color | black |
| Housing Material: | metal |
| Coating: | powder-coated |
| Special Feature of Housing: | Eckhalter f. Lunara Smart |
| Net Weight: | 1000 g |
| Type of Packaging: | box |
| Weight incl. Packaging: | 1.1 kg |
| Content Master Package: | 20 |
| Dimensions of Master Package: | 445x350x490 mm |
| Weight Master Package: | 22 kg |
| Product Line: | Essential Line |
| Warranty | 2 years |
| Customs Tariff Number: | 9405421000 |
| Certifications | CE |
| Barcode: | 4250557825144 |
| Montaghalterung Eckmontage von Lunara Smart Fluter | |
| corner mounting bracket Lunara Smart series | |
Viewed






